Ubytovanie rezervačný formulár   
  

Newsletter

Pred odoslaním skontrolujte prosím všetky údaje, aby sme Vás kontaktovali s čo najpresnejšou ponukou.

1

1

1

1


 Turistická mapa Slovenský raj

Legenda k mape

 

 

 

16.06.2014 | Túra na Gačovskú skalu
Cesta je prístupná len s horským vodcom. Z Dediniek cez vyhliadku na Gačovskej skale na Geravy a späť. Môžete  využiť služby  horského vodcu Ivana Korpallu : + 421 904 814 818.

13.01.2015 | SKI Mlynky Gugel
Prevádzka SKI GUGEL otvorené Lyžiarske podmienky veľmi dobré, 40-50 cm (technický) Zjazdovky 1,15 km / 4,85 km Posledné sneženie 9.1.2015, 10 cm Večerné lyžovanie  NIE Prevádzkový čas Pondelok: 8.30 - 16.00 Utorok: 8.30 - 16.00 Streda: 8.30 - 16.00 Štvrtok: 8.30 - 16.00 Piatok: 8.30 - 16.00 Sobota: 8.30 - 16.00 Nedeľa: 8.30 - 16.00  

zobraziť zoznam všetkých noviniek


Dedinky Mlynky - turistické informácie Slovenský Raj Juh

Môj Slovenský Raj - portál určený poskytovateľom služieb a ubytovania v regióne Slovenský raj

MTB Maratón 2010 - tretí ročník, Dedinky Mlynky, Slovenský raj

MTB Mlynky - cykloturistika Slovenský raj

Ski Mlynky - lyžovanie, bežky, zimné športy a lyžovačka Slovenský raj

Ubytovanie Slovesnký raj - katalóg hotel, penzión, chata, chalupa, privát, rezervácia ubytovania

  

Registracia poskytovatelov ubytovacich sluzieb

Turistika Slovenský raj - jaskyne


Zobraziť DedikyMlynky - Jaskyne na väčšej mape

Dobšinská ľadová jaskyňa

Dobšinská ľadová jaskyňaJednou z najznámejších jaskýň v Európe je Dobšinská ľadová jaskyňa (14 km). Nachádza sa v Slovenskom raji v okrese Rožňava (Košický kraj). Dĺžka prehliadkovej trasy je 515 m. Počas prehliadky, ktorá trvá cca. 40 min, Vás nadchnú nádherné ľadové stĺpy ale aj ľadové vodopády.

Krásnohorská jaskyňa

Unikátna je tiež Krásnohorská jaskyňa (47 km) neďaleko hradu Krásna Hôrka. Nezabudnuteľným sa pre Vás stane aj forma jej asi poldruha hodinovej návštevy s vopred objednaným kvalifikovaným sprievodcom – speleológom.

Ochtinská aragonitová jaskyňa

Treťou obdivuhodnou jaskyňou je Ochtinská aragonitová jaskyňa (50 km). Nachádza sa tiež v okolí Rožňavy (Košický kraj). Je jednou z troch aragonitových jaskýň na svete sprístupnených verejnosti (spolu s Mexikom a Argentínou). Táto jaskyňa patrí do fondu svetového prírodného dedičstva UNESCO. Dĺžka prehliadkovej trasy je 585 m a prehliadka tejto jaskyne trvá 45 min.

Jasovská jaskyňa

Jasovská jaskyňaJasovská jaskyňa (60 km) sa nachádza v obci Jasov, v západnej časti Košickej kotliny. Je súčasťou Národného parku Slovenský kras. V roku 1846 sa stala prvou sprístupnenou jaskyňou na Slovensku.

Jaskyňa Domica

Jaskyňa DomicaJaskyňa Domica (69 km). Nachádza sa v Národnom parku Slovensky kras, v blízkosti Plešivca. Jaskyňu obývali naši predkovia už pred 35 tisíc rokmi. Je najnavštevovanejšou a najdlhšou našou jaskyňou. Meria 5 358 m. Jej prehliadka trvá 85 min. Najkrajšou časťou jaskyne je Dóm indických pagod. Svoje pomenovanie dostal podľa veľkého počtu stalagmitov, pripomínajúcich indické pagody. Ďalšie priestory názvy Dóm mystérií, Hrnčiareň, Panenská chodba, Jazierko šťastia, či Prales.

Gombasecká jaskyňa

Gombasecká jaskyňaĎalšou známou jaskyňou je Gombasecká jaskyňa (62 km) nachádzajúca sa v Slovenskom krase neďaleko Rožňavy. Vznikla pôsobením podzemného potoka, preto patrí medzi vápencové jaskyne. V roku 1995 bola zaradená do fondu svetového prírodného dedičstva UNESCO. Prehliadka tejto jaskyne dlhej 530 m trvá 35 min.

| « | <zobraziť 1 z 1 strán> |» |

NAŠI PARTNERI

VisitSlovakia.com  Ubytovanie na Slovensku  TURKA.sk - turistický kalendár

Panorámy, virtuálne prehliadky, virtuálne cestovanie Slovenskom Turistika.sk

 

Priestor pre vašu reklamu. Viac info na info@dedinkymlynky.sk